Ubezpieczenia komunikacyjne

OC Komfort

To kompleksowe rozwiązanie, które dzięki systemowi BLS oraz usłudze OC Szybka Wypłata, zapewni Ci pomoc bez względu na to czy będziesz sprawcą czy poszkodowanym w kolizji lub wypadku.

Unikalny program lojalnościowy

Pakiet Stałego Klienta to promocyjne składki na ubezpieczenia dodatkowe lub wyższe sumy ubezpieczenia za tę samą cenę. To oczywiście niejedyne bonusy dla naszych stałych klientów!

OC Szybka Wypłata i BLS

Jesteś poszkodowany w wypadku a masz tylko OC? Nie musisz już szukać kontaktu do ubezpieczyciela sprawcy! Szkodę zgłaszasz w Warcie. My zajmiemy się formalnościami i wypłacimy odszkodowanie. Co ważne, nie stracisz wypracowanych zniżek.

Warta Mobile – rewolucja w likwidacji szkód

Aplikacja WARTA Mobile pozwala w prosty sposób przejść przez proces likwidacji szkody. Na bieżąco możesz sprawdzać co dzieje się w Twojej sprawie. Możesz też kontaktować się z firmą poprzez messengera. Aplikacja ułatwi Ci wymianę dokumentów z Wartą.

Pomoc na miejscu wypadku

Specjalnie przeszkoleni konsultanci dyżurujący 24 godziny na dobę, krok po kroku podpowiedzą co należy zrobić po wypadku lub kolizji. Jeśli będzie taka potrzeba zorganizują holowanie oraz podpowiedzą gdzie znaleźć dobry warsztat współpracujący z Wartą czy parking strzeżony.

Szkody bez zmartwień

Mając OC Komfort zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

AC Standard

Elastyczna oferta, którą możesz dopasować pod względem zakresu oraz ceny do własnych potrzeb i możliwości finansowych.

Ochrona od wszystkich ryzyk

Warta chroni Ciebie od wszystkich zdarzeń losowych oprócz tych, które zostały wymienione w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. W praktyce oznacza to szerszy i bardziej przejrzysty zakres ochrony od oferowanego na rynku.

Pomoc w razie wypadku

Zadzwoń do nas z miejsca wypadku, a zorganizujemy holowanie twojego auta do 100 km i podpowiemy, gdzie znajduje się najbliższy warsztat. Kupując dodatkowy pakiet assistance otrzymasz wyższy limit na holowanie, pomoc w razie awarii czy możliwość wynajmu auta zastępczego.

Płacisz za to, czego potrzebujesz

Chcesz dostosować polisę do Twoich potrzeb? W AC Standard możesz poszerzać lub zawężać zakres ochrony. Dzięki temu płacisz tylko za te opcje, które potrzebujesz.

Gwarancja utrzymania zniżek mimo szkody

U nas możesz zgłosić szkodę z AC nie tracąc zniżek przy odnawianiu umowy. I to bez względu na jej rozmiary! Dlatego warto zostać z nami dłużej.

Unikalny program lojalnościowy

Po roku bezszkodowej jazdy, klienci odnawiający AC w Warcie, bez dodatkowych opłat otrzymują Pakiet AC Premium. Daje on m.in. preferencyjne warunki płatności składki i specjalną ścieżkę likwidacji szkód.

AC Komfort

Najszerszy na polskim rynku zakres ubezpieczenia Autocasco.

Pomoc na drodze w razie awarii i wypadku

Wraz z AC Komfort możesz otrzymać bezpłatnie Złoty wariant WARTA Moto Assistance, czyli m.in. samochód zastępczy po wypadku lub kradzieży do 5 dni czy holowanie do 200 km w razie awarii, jeśli ma miejsce co najmniej 25 km od domu. Możesz dokupić również szersze warianty Moto Assistance.

Maksymalna ochrona

AC Komfort to najszerszy zakres ubezpieczenia auta: bez udziałów własnych, z naprawą w ASO czy ubezpieczeniem bagażu w cenie. Idealne dla posiadaczy stosunkowo nowych, zadbanych aut.

Unikalny program lojalnościowy

Po roku bezszkodowej jazdy, klienci odnawiający AC w Warcie, bez dodatkowych opłat otrzymują Pakiet AC Premium. Daje on m.in. preferencyjne warunki płatności składki i specjalną ścieżkę likwidacji szkód

Pieniądze na nowe auto po wypadku lub kradzieży

Stała wartość sumy ubezpieczenia przez cały okres polisy. Ubezpieczając nowe auto możesz wybrać również opcję gwarancji utrzymania wartości fakturowej przez trzy lata.

Warta Mobile – rewolucja w likwidacji szkód

Aplikacja WARTA Mobile pozwala w prosty sposób przejść przez proces likwidacji szkody. Na bieżąco możesz sprawdzać co dzieje się w Twojej sprawie. Możesz też kontaktować się z firmą poprzez messengera. Aplikacja ułatwi Ci wymianę dokumentów z Wartą.